Informējam, ka tīmekļa vietnē bilerud.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lietot šo vietni jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Uzzināt vairāk
X

Billerud grupa

"Billerud" grupa ir viens no pasaulē vadošajiem iepakojuma materiālu ražotājiem, kas piedāvā no koksnes šķiedrām veidotu dažāda blīvuma un izturības iepakojuma materiālu.

"Billerud" ražoto produkciju izmanto vairāk nekā 100 pasaules valstīs, un tā kopējais klientu skaits pārsniedz pusotru tūkstoti.

Lielākie un pazīstamākie uzņēmumā saražotā iepakojamā materiāla izmantotāji ir TetraPak un Elopak.

"Billerud" darbības modelis ir balstīts uz 3 pamatprincipiem:

  • augstākās kvalitātes izejmateriāli;
  • jaudīgi tehnoloģiskie risinājumi;
  • plašs, starptautisks sadarbības tīkls.

Biznesa nozares

"Billerud" ražo iepakojuma papīru, plāno kartonu un iepakojuma kartonu.

Uzņēmuma produkcija tiek izmantota četros atšķirīgos tirgus segmentos: ēdieni un dzērieni, rūpniecība, patēriņa un luksusa preces, kā arī medicīnas un higiēnas preces.


Stratēģiskais fokuss

"Billerud" nākotnes attīstība ir saistīta ar iepakojuma materiālu ražošanu.

Galvenie akcenti uzņēmuma turpmākajā darbībā tiks likti uz inovatīvu risinājumu un atjaunojamo materiālu izmantošanu, jo tie atbilst uzņēmuma "Billerud" kopējām vērtībām par ilgtspējīgu sadarbību ar partneriem, uzņēmuma darbiniekiem un apkārtējo vidi.


"Billerud" un "Korsnäs" apvienošanās

2012. gada 29. novembrī notika divu lielu Zviedrijas iepakojuma ražotāju "Billerud" un "Korsnäs" apvienošanās.

"Billerud" un "Korsnäs" apvienošanās ir radījusi jaunu, spēcīgu iepakošanas materiālu un iepakojumu risinājumu tirgus dalībnieku. Apvienojot šo abu uzņēmumu zināšanas un optimizējot izejvielu sagādes, ražošanas, administratīvos, pārdošanas, attīstības un loģistikas resursus tiks paplašināts piedāvātās produkcijas klāsts.

Sagaidāms, ka jaunizveidotais uzņēmums "Billerud" ieņems līderpozīcijas gan iepakojumu risinājumu, gan arī materiālu ražošanas segmentā. Un tā gada neto apgrozījums varētu pārsniegt 2,2 miljardus eiro.

"Billerud" grupas mājas lapa: www.billerud.com