Informējam, ka mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies).
Lai turpinātu lietot šo vietni, jūs varat piekrist sīkdatņu izmantošanai vai noraidīt to.
Jūs varat mainīt savu piekrišanu jebkurā laikā, sadaļā - Ārējais privātuma paziņojums
Uzzināt vairāk
X

Vide un aizsardzība

Sertifikācija

SIA "Billerud Latvia" ir FSC® sertificēts (licences kods FSC-C020994) kopš 2002. gada un 2013.gadā ieguvis arī PEFC (licences numurs PEFC/12-31-029) sertifikātu.

Uzņēmums ir sertificēts ar sekojošiem sertifikātiem:

  • SCS–COC–007999 FSC 100%, FSC Mix
  • BMCERT-PEFC-COC-00010 – 100% PEFC certified

VIDES AIZSARDZĪBA UN EKOLOĢIJA

Rūpējoties par apkārtējo vidi, SIA "Billerud Latvia" veic izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu, nodrošinot tā savākšanu, šķirošanu un pārstrādi otreizējās izejvielās, ko atzinīgi novērtējis Latvijas populārākais EKO zīmols SIA “Zaļā josta", piešķirot tiesības izmantot EKO zīmi “Zaļā josta" uz savas produkcijas.

2010. gadā SIA "Billerud Latvia" saņēma BRONZAS kategoriju Ilgtspējas novērtējumā, kas apliecina, ka uzņēmums ir spēris pirmos soļus, lai publiski komunicētu par savu praksi būtiskākajos jautājumos par ietekmi uz vidi, sabiedrību, darba vidi un kopējo tirgu.

SIA "Billerud Latvia" kopš uzņēmuma dibināšanas 1993. gadā, tas ir atbalstījis vides aizsardzības un ekoloģijas prasību ievērošanu visos meža apsaimniekošanas un izstrādes posmos. Sniedzot pakalpojumus Zviedrijas meža īpašniekiem uzņēmums ieguva Grōn Korta (Zaļā karte) sertifikātu, kas apliecina videi draudzīgu meža apsaimniekošanu. Zaļās kartes pamatprincipi ir balstīti uz vides un ekoloģijas aizsardzību, kā arī kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu izvēloties pareizas darba tehnoloģijas.

Strādājot Latvijas meža īpašniekiem uzņēmums veiksmīgi turpina pielietot apgūtās zināšanas un Zaļās kartes pamatprincipus, kas Latvijas meža apsaimniekotājiem vēl ir sveši.